DK/Ifi: Minden lehetséges

Az alapszakasz 3. fordulójával folytatódott az Dél-Keleti Ifi Bajnokság Szentesen, ahol az AQUA Ifi csapata is szerepelt. Az első meccsen a Szolnoki Dózsával (7-8) komoly küzdelemben, de egy góllal alul maradtunk, míg a második mérkőzésen - udvariatlan vendégként - a házigazda Szentest (10-13) Lipták Milán vezérletével sikerült legyőznünk.

ÉK/Gyerek I. - Félsiker hazai pályán

Az alapszakasz 2. fordulójával folytatódott az Észak-Keleti Bajnokság Gyerek I. korcsoportjának küzdelme. A négy csapatos bajnokságban hazai pályán szerzett pontokkal léphettünk volna előrébb a tabellán, ám a Kassa elleni meccset "átaludták" a srácok. A gyenge teljesítmény megbosszulta magát, amit Sándor spori érdekes ítéletei tovább nehezítettek.

Jól halad az uszoda építése

A tél sem hátráltatja a nemzetközi vízilabdameccsek lebonyolítására is alkalmas uszoda építését a Continental Aréna tőszomszédságában. Az uszoda építése a terveknek megfelelően halad – nyugtázta a megyei napilap érdeklődésére  Makai Dávid Lajos, a kivitelező KEVIÉP Kft. projektvezetője. A cég otthonosan mozog ebben a közegben, hiszen ők építették többek között a Debreceni Sportuszodát és a makói Hagymatikumot is.

Ismét AQUA Farsangi bál

Egyesületünk 2019. február 09-én 8. alkalommal rendezi meg hagyományos farsangi bálját. A helyszín a Korona Hotel emeleti díszterme lesz, amely egyedülálló, patinás rendezvényhelyszín Nyíregyháza belvárosában. Az eseményen svédasztalos vacsora, éjfélkor töltött káposzta kerül az asztalokra. Egész este italszerviz, retro disco, tombola és jelmezverseny várja a szórakozni vágyókat. Az eseményre a megjelenés kizárólag jelmezben lehetséges!

OB II - Sikeres ősz után jöhet a dicsőséges tavaszi hadjárat

Letette névjegyét a hazai vízilabdázás harmadik vonalában az AQUA Se férfi felnőtt csapata. A 14 éve működő utánpótlás nevelő egyesület korábban már többször is szerepelt a bajnokság harmadik vonalában legutóbb éppen hét éve. Az új csapat a 2018/19-es őszén indult bajnokságra a "kiöregedett" serdülő játékosokból és a korábbi sajátnevelésű, de még aktív vízilabdásokból állt össze.

Keszthelyi: Hatalmas lökést adhat a vízilabdának az új uszoda Nyíregyházán

Keszthelyi Rita Európa- Bajnok, LEN kupa győztes, többszörös magyar bajnok valamint Bisztritsányi Dávid Európa-bajnoki bronzérmes, kétszeres Universiade-győztes, magyar bajnok vízilabdázót látta vendégül az AQUA Sport Egyesület a közelmúltban Nyíregyházán. A két kiváló sportoló a Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézményében és a Jókai Mór Református Általános iskolákban tartott előadást

Emlékszel Sopronban...

Serdülő csapatunk szintén Sopronban szerepelt, de sokkal jobban mint a "kicsik". Csapatunk fokozatosan vette át a mérkőzés irányítását és fizikailag felőrölte a hazaiakat. Kántor Gábor legényei még azt a terhet is el tudták hordozni, hogy a második negyedben Szanicsot cserév (ismét)el végleg kiállították, no nem brutalitásért, hanem azért mert rámosolygott a bíróra.

Sopronban maradt győzelmi széria

Az ország túlvégén folytatta szereplését az Aqua Se Utánpótlás Országos Bajnokságban szereplő gyerek csapata. A hosszú utazással járó hétvégén csapatunk szoros küzdelemben elveszítette veretlenségét és a tabella harmadik helyére esett vissza. A mérkőzésen megvoltak a lehetőségeink és ha a játékosok jobban összpontosítanak akár pontokkal is távozhattunk volna.