Hazai pályán aranyozhatják be a bajnoki álmokat

Úgy tűnik megállíthatatlan az Aqua Gyerek IV. csapata. Ismét sikeres hétvégét zártunk a Vidék Bajnokság aktuális fordulójában ezúttal Csongrádon. A helyi strandon megrendezett kétnapos fordulóban négyből három meccset sikerült megnyerni. A győzelmek között is kiemelkedik a Csongrád elleni, hiszen a csoport másik legerősebb csapatát sikerült legyőzni!

Kapus nélkül ennyire voltunk képesek

Múlt szombaton Szolnokon a Tiszaligeti Vízilabda Arénában befejeződött a Vidék Bajnokság alapszakasza a Gyerek V. korosztályban. Sajnos csapatunk ebben a korcsoportban nem tudta felvenni a versenyt a riválisokkal szemben (Szolnok, Miskolc, Debrecen, Eger) és az alapszakaszt az 5. helyen zárta.

Bajnok lett a Doktor Úr!

Mindig örömmel számolunk be olyan saját nevelésű játékosok sikeréről, akik egykor egyesületünkben kezdték sportpályafutásukat. A nyíregyházi kötődésű, 1993-as születésű Módy Tóbiás kisiskolásként Urbin Tibor "keze alatt" ismerkedett meg a vízilabdázással. Az Aqua Sport Egyesületnél eltöltött évek alatt végigjárta a szamárlétrát és tehetségének, igyekezetének köszönhetően szerepelt az OB II-es felnőtt csapatban is.

OB:Felpörögni a hajrára

Öt forduló van hátra az ide Utánpótlás Országos Bajnokságból, amely ismét megmutatta, hogy magasabb színvonalon a célok eléréséhez még több munkára van szükség. A 16. fordulóban csapatunk Budapesten a Kőér utcai uszodában játszott bajnoki mérkőzést a Vidám Vízilovakkal.

Vidék Bajnokság: Nem görcsöltek rá a hosszú útra

Múlt szombaton a szerbiai Szabadkán rendezték meg a Vidék Bajnokság soron következő 4. fordulóját serdülő korosztályban. A hosszú utazás ellenére Kántor Gábor fiai nem görcsöltek rá a feladatra és bíztató játékkal mind két mérkőzést megnyerték.

LIGA KUPA: Egerben dőlhet el a bajnokság

Az utolsó előtti fordulót rendezték a hétvégén az Észak Keleti Liga Kupa GYEREK V. korosztályában a sátoraljaújhelyi uszodában. A forduló igazi kérdése az volt, hogy versenyben marad-e csapatunk a bajnoki címért folytatott küzdelemben a PannErgy-Miskolc csapatával.

OB: Felemás szereplés a Vác ellen

A két héttel korábbi hófúvásos kényszerpihenő után (amikor is elmaradt az UVSE ellen bajnoki) az gondoltuk, hogy jó hatással lesz az Országos Bajnokságban szereplő játékosokra a pihenő, és a Vác VSE elleni "óraállítós" vasárnapi mérkőzésen frissen és győzelemre éhesen szállunk vízbe.

Miskolc ellen megremegett a kéz

A hétvégén Nyíregyházán rendezték az alapszakasz 4. fordulóját az Észak Kelet Liga Kupa Gyerek V. (2007) korcsoportjában. Az érintett csapatok szurkolói kihasználva a tavaszias időt útra keltek (Miskolcról, Debrecenből, Egerből, Sátoraljaújhelyről) hogy láthassák kedvenceiket.