Önbizalom növelő győzelmek

A hétvégén az alapszakasz 3. fordulóját rendezték az Észak Kelet Liga Kupa Gyerek V. (2007) korcsoportjában. Az első mérkőzésen az Eger II. csapatával játszottunk. A fiúk végig magabiztos játékkal, remek védekezéssel kézben tartották a meccset, amit az is bizonyít, hogy ellenfelünk csak a harmadik negyedben tudta megszerezni első találatát.

Csiszár Benedek és Virág Bence vezérletével végül magabiztosan hozta a csapat a győzelmet.

A második mérkőzés már a végeredmény miatt is igazi siker (29-1 !). A győzelem értékét azonban tovább növeli, hogy formálódó lánycsapatunk minden tagja játéklehetőséget kapott és remek csapatmunkával, szép sikert ért el kiszolgálva lelkes közönségét. A megszerzett gólokból lányaink 12 találatot szereztek.

Eredmények:

ZF-Eger II.- Aqua Se
             3  -   12
   (0-2, 0-3, 2-4, 1-3)

Gól: Csiszár Benedek(5), Virág Bence(4),Virág Botond(1), Tilistyák Bence(1),Tolnai Dániel(1)

Aqua Se - MEAFC
        29   -   1
 (10-0, 8-0, 5-0, 6-1)

Gól: Virág Botond(3), Csiszár Benedek(3), Tilistyák Bence(3), Potor Petra(3), Urbin Zsófi(2), Virág Bence(2), Szabó Sarolta(2), Tolnai Dániel(2), Krisztián Réka(2),Martyn Panna(2),Székely Ábel(2),Rudik Zsombor(2),Szabó Anna(1)

A Liga Kupa következő fordulóját ebben a korosztályban március 24-én Nyíregyházán rendezik, ahol a csoport első PannErgy Miskolccal játszunk rangadót.