Vidék Bajnokság: a szélrózsa minden irányában

Kis túlzással állíthatjuk, hogy az ünnepi hétvégén a szélrózsa minden irányába utaznak korosztályos csapataink a Vidék Bajnokság fordulójában. A Kántor Gábor által pallérozott SERDÜLŐ csapatra nagy feladat vár hiszen Cegléden két meccset kell játszani, amelyből az egyik a csoport favorit Debrecennel ellen lesz.

A másik mérkőzés az előzmények alapján sokkal egyszerűbbnek tűnik a sereghajtó Újszílvás ellen.
GYEREK II.(2003-2004) csapatunknak Nagyváradon lesz "jelenése". A Körös parti városban Szilágyi Csongor csapatának a Kolozsvár és a Szolnoki Dózsa ellen kell pontokat gyűjteni.
A GYEREK V.(2007) csapatunk pedig Egerben szerepel, ahol Urbin Tibor és Hatvani Péter gyerekeinek papíron két könnyebb mérkőzést kellene megnyerni a Szolnok és a Miskolc ellen.

Program:

Vidék Bajnokság SERDÜLŐK :

3. ford. 2018.március 17.szombat
Ceglédi Városi Uszoda
09:30     Újszilvás - AQUA SE     
12:30     AQUA SE   - DVSE

Vidék Bajnokság Gyerek II. (2004)

4. ford. 2018.március 17.szombat
Nagyvárad uszoda
14:00     AQUA SE - Szolnoki Dózsa
16:00     CSSV Cj - AQUA SE

Vidék Bajnokság Gyerek V.(2007)

4. ford. 2018.március 17.szombat
Termálfürdő-Eger
13:00     AQUA SE - Invictus SC
16:00     PannErgy-MVLC - AQUA SE

Chania

MVLSZ Vidék Bajnokság Gyerek IV.
5.forduló 2018. április. 21. szombat
Csongrád, Városi Uszoda
13.00 AQUA SE - Kiskunfélegyháza
18:00 Gyula - AQUA SE

MVLSZ Vidék Bajnokság Gyerek V.
5.forduló 2018. ápr. 21. szombat
Szolnok, Tiszaliget
11:00 AQUA SE - Szolnoki Dózsa
13:30 DVSE - AQUA SE

MVLSZ Utánpótlás Bajnokság
17. forduló 2018. ápr. 21. szombat,
Nyíregyháza, Sóstói uszoda
16:00 AQUA SE - KVSE Gyerek
17:15 AQUA SE - KVSE Serdülő


MVLSZ Vidék Bajnokság Gyerek IV.
5. forduló 2018. ápr. 22. vasárnap
Csongrád, Városi Uszoda
09:00 AQUA SE - Szentes Lány
13:00 AQUA SE - Koelner-Csongrád

MVLSZ Utánpótlás Bajnokság
17. forduló 2018. ápr. 22. vasárnap, Sóstói uszoda
10:00 AQUA SE - KVSE Gyerek
11:15 AQUA SE - KVSE Serdülő

 

img img img

Kapcsolódó videók