OB: Felemás szereplés a Vác ellen

A két héttel korábbi hófúvásos kényszerpihenő után (amikor is elmaradt az UVSE ellen bajnoki) az gondoltuk, hogy jó hatással lesz az Országos Bajnokságban szereplő játékosokra a pihenő, és a Vác VSE elleni "óraállítós" vasárnapi mérkőzésen frissen és győzelemre éhesen szállunk vízbe.

Nos, az akarattal nem volt baj, hiszen az első két negyedben tartottuk az eredményt. Ám a harmadik negyedben hibáinkat és a kihagyott helyzeteinket a hazaik könyörtelenül kihasználták és tulajdonképpen eldöntötték a mérkőzést (8-3). Az utolsó negyedben bár közelebb tudtunk kerülni ellenfélhez, de sajnos a végén kikaptunk. A hétvége eredményességi statisztikáját gyerek csapatunk javította ki, akik meglepetésre legyőzték a hazaiakat. Gratulálunk!

Eredmények:
Serdülő:
Váci VSE - AQUA SE
     14  - 11
(2-1, 3-4, 8-3, 1-3)
Gól:Spák Csanád(4),Vetési Szabolcs(3),Lamos Balázs(2),Szanics Gergely(1),Szécsi Tamás(1)