Vízbenfitten projekt
Leány THG - Elkezdődött a bajnokság

Leány THG - Elkezdődött a bajnokság

Dunaújvárosban gyűlt össze a leány THG bajnokság mezőnye.

Utánpótlás OB - Teljes hazai siker

Utánpótlás OB - Teljes hazai siker

Vasárnap hazai medencében fogadtuk a HVSC csapatait. A csodálatos új környezet doppingolta a fiúkat és mindhárom meccsen magabiztosan nyertünk.

Utánpótlás OB - Hazai medencében fogadjuk a HVSC-t

Utánpótlás OB - Hazai medencében fogadjuk a HVSC-t

A Fiú Utánpótlás Országos Bajnokság 3. fordulójában hazai környezetben fogadjuk a Hódmezővásárhely csapatait.

Utánpótlás OB - Változik a Cegléd elleni mérkőzés időpontja

Utánpótlás OB - Változik a Cegléd elleni mérkőzés időpontja

Változik a Cegléd elleni mérkőzés időpontja!

Utánpótlás OB - Ennél több kell

Utánpótlás OB - Ennél több kell

Lejátszottuk első mérkőzéseinket a 2020/21-es szezonban. Egyelőre ez még kevés.

Új időszámítás kezdődik

Új időszámítás kezdődik

Megkezdődött a Városi Uszoda terheléses próbaüzeme, amelybe 2020.09.23-tól sportolóink is bekapcsolódnak.

Kezdődik az OB!

Kezdődik az OB!

Több mint fél év szünet után vasárnap újra bajnoki mérkőzést játszik az AQUA gyermek, serülő és ifjúsági csapata.

Határozatlan időre leáll az ÉK és DK utánpótlás bajnokság

Határozatlan időre leáll az ÉK és DK utánpótlás bajnokság

A Kormány veszélyhelyzetet hirdetett a koronavírus-járvány miatt.A területi bajnokságok felügyeleti szerve(MVLSZ) által jóváhagyottan, az Észak-kelet Versenybíró Bizottsága az alábbi döntést hozta: A Dél-keleti, az Észak-keleti és DVL Bajnokságok fordulóit a helyzet normalizálódásáig határozatlan időre elhalasztja!

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12     Következő >>   

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 07. szombat
Szeged Sportuszoda 

12:00 AQUA SE- Szentes
15:00 Szeged - AQUA SE

MVLSZ Észak-kelet Baby 5.forduló
Alapszakasz - 1. csoport 
2020. márc. 07. szombat
Nyíregyháza, Sóstói 50 méteres Uszoda
 
Program:
10:00     NYVSE - ZF-Eger II
12:30     NYVSE -ZF-Eger
15:00     AQUA SE -CPVSE
17:30     Zempléni VK - AQUA SE


MVLSZ Fiú Utánpótlás Országos Bajnokság
Alapszakasz - A2- Kelet
11. forduló. 2020. márc. 08. vasárnap  
Nyíregyháza Sóstói 50 méteres uszoda

AQUA SE – HVSC

12:00 Gyerek  
13:15 Serdülő
14:30 Ifjúság

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 08. vasárnap
Szeged Sportuszoda 

10:00 AQUA SE- Csongrád
13:00 AQUA SE- HVSC
 

Támogatóink

img img img img img img img

Kapcsolódó videók