Vízbenfitten projekt
DK/gyerek IV. - Izgalmak, érzelmek és biztató jövő

Február utolsó hétvégéjén Nyíregyházán rendezték az MVLSZ Dél - Keleti Gyerek IV. Bajnokság küzdelmeit az alapszakasz 3. fordulójában, ahol az AQUA SE (2007-es korosztályú) csapata vízbe szállt az ZF Eger, Szabadka, Szeged és Szentes csapatai ellen. A két nap alatt lejátszott négy meccsen a lelkes és szépszámú közönség küzdelmes mérkőzéseket láthatott a Sóstói uszodában. Hatvani Péter gyerekei megmutatták, hogy a kifejezetten erős bajnokságban fel tudják venni a versenyt a "top" csapatokkal és akár a győzelemre is esélyesek.

A hétvégét értékelve kijelenthetjük, hogy minden játékos oda tette magát a meccseken, amely eredmény tekintetében egy győzelmet, egy döntetlent és két vereséget(szoros mérkőzésen) jelentett a csapatnak.

Eredmények: Részletes statisztikáért kattintson a képre)


A következő kétnapos fordulót április 6-7-én Egerben rendezik.

Bajnokság állása:

1. Szolnoki Dózsa 37
2. Szegedi Vízipóló Suli 21
3. Vojvodina 18
4. Szentes fiú 16
5. ZF-Eger 14
6. AQUA SE Nyíregyháza 5

A mérkőzések YOUTUBE csatornánkon visszanézhetők:

 

https://www.youtube.com/channel/UC1lA73-JMOrYQYxLV-TGt2w/videos

Chania

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 07. szombat
Szeged Sportuszoda 

12:00 AQUA SE- Szentes
15:00 Szeged - AQUA SE

MVLSZ Észak-kelet Baby 5.forduló
Alapszakasz - 1. csoport 
2020. márc. 07. szombat
Nyíregyháza, Sóstói 50 méteres Uszoda
 
Program:
10:00     NYVSE - ZF-Eger II
12:30     NYVSE -ZF-Eger
15:00     AQUA SE -CPVSE
17:30     Zempléni VK - AQUA SE


MVLSZ Fiú Utánpótlás Országos Bajnokság
Alapszakasz - A2- Kelet
11. forduló. 2020. márc. 08. vasárnap  
Nyíregyháza Sóstói 50 méteres uszoda

AQUA SE – HVSC

12:00 Gyerek  
13:15 Serdülő
14:30 Ifjúság

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 08. vasárnap
Szeged Sportuszoda 

10:00 AQUA SE- Csongrád
13:00 AQUA SE- HVSC
 

Támogatóink

img img img img img img img

Kapcsolódó videók