Vízbenfitten projekt
Készülünk a 16. bajnoki szezonra

Úszással valamint két felkészülési tornával alapoznak a tizenhatodik bajnoki szezonra az Aqua Sport Egyesület csapatai. Idén vélhetően utoljára a Sóstói strand ötvenméteres medencéjében kezdődött meg a felkészülés. Újdonság, hogy ifi korosztályú csapattal első alkalommal szerepel egyesületünk az utánpótlás országos bajnokságban, mellette további tíz utánpótlás csapatot indítunk a  különböző bajnoki rendszerekben köztük az első lánycsapatot. Az Országos Bajnokság várhatóan szeptemberben indul míg a területi bajnokságok októberben rajtolnak.

Augusztus 23-25. között nemzetközi felkészülési tornán szerepel gyerek III. csapatunk a szlovákiai Kassán. A nyár utolsó hetében hazai környezetben a Csongrád és Nagyvárad korosztályos csapataival közösen készül egyesületünk a 2019/2020-as bajnoki szezonra.

A felkészülésről Kántor Gábor edző nyilatkozott a megyei televíziónak:

Bár a sóstói 50 méteres medence mindig is megyei vízilabdázás és úszás bölcsője marad az idény egyik legmeghatározóbb pillanata várhatóan új uszoda őszi birtokba vétele lesz a vízilabdásban aktívan résztvevő több, mint 100 igazolt sportoló valamint a szurkolók számára. Egyesületünk szeptembertől továbbra is várja a 4-6 éves korosztályú lányok, fiúk jelentkezését. Az úszásoktatást (alapokat) továbbra is szakképzett edzőink végzik H-P -ig a megszokott helyen a Bethlen Gábor utcai Görög Katolikus iskola tanmedencéjében.

Chania

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 07. szombat
Szeged Sportuszoda 

12:00 AQUA SE- Szentes
15:00 Szeged - AQUA SE

MVLSZ Észak-kelet Baby 5.forduló
Alapszakasz - 1. csoport 
2020. márc. 07. szombat
Nyíregyháza, Sóstói 50 méteres Uszoda
 
Program:
10:00     NYVSE - ZF-Eger II
12:30     NYVSE -ZF-Eger
15:00     AQUA SE -CPVSE
17:30     Zempléni VK - AQUA SE


MVLSZ Fiú Utánpótlás Országos Bajnokság
Alapszakasz - A2- Kelet
11. forduló. 2020. márc. 08. vasárnap  
Nyíregyháza Sóstói 50 méteres uszoda

AQUA SE – HVSC

12:00 Gyerek  
13:15 Serdülő
14:30 Ifjúság

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 08. vasárnap
Szeged Sportuszoda 

10:00 AQUA SE- Csongrád
13:00 AQUA SE- HVSC
 

Támogatóink

img img img img img img img

Kapcsolódó videók