MEGHÍVÓ- „VIZES SPORTOK NÉPSZERŰSÍTÉSE” - KÉT NAPOS RENDEZVÉNY

Szeretettel meghívjuk Önt az AQUA SPORT EGYESÜLET TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00827 azonosító számú Vizes sportok népszerűsítése az AQUA Sport Egyesület rendezésében elnevezésű projekt keretén belül megrendezésre kerülő „Vizes sportok népszerűsítése” két napos rendezvényünkre.

A rendezvény időpontjai:

2021.11.03. (szerda, 14.30-21.00 óra) és 2021.11.04. (csütörtök, 14.30-21.00 óra)

A rendezvény helyszíne: 4400 Nyíregyháza, Hunyadi utca 9. (Városi Uszoda)

Program 
2021.11.03.

- 14:30-16:00 Regisztráció

- 16:00-tól folyamatosan Életmódtanácsadás, sportági kvízjátékok, totók, egészségügyi állapotfelmérés

- 17:00 Megnyitó

- 17:30 Közönségtalálkozó válogatott sportolókkal

- 18:30 OB1 meccs (UVSE-Szolnok)

- 19:30:AQUA fitness bemutató

- 20:30 Esemény zárása

Program
2021.11.04

Meghívott vendégünk: Fodor Rajmund kétszeres olimpiai bajnok vízilabdázó

- 14:30-16:00 Regisztráció

- 16:00-folyamatosan: Életmódtanácsadás, sportági kvízjátékok, totók, egészségügyi állapotfelmérés

- 17:00 Megnyitó

- 17:15-től folyamatos programok a nagymedencében: kispályás vízilabda bemutató, büntető dobóverseny, újraélesztési gyakorlati bemutató, ügyességi versenyek, vetélkedők, vízből mentés bemutató és gyakorlat az Országos Vízimentők Szakszolgálat bevonásával

- 17:45-19:00 baby vízilabda mérkőzés és vízi röplabda játékok óvodások és kisiskolások számára a kismedencében

 

Megtisztelő jelenlétére feltétlenül számítunk!

Nyíregyháza, 2021.10.01

Chania

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 07. szombat
Szeged Sportuszoda 

12:00 AQUA SE- Szentes
15:00 Szeged - AQUA SE

MVLSZ Észak-kelet Baby 5.forduló
Alapszakasz - 1. csoport 
2020. márc. 07. szombat
Nyíregyháza, Sóstói 50 méteres Uszoda
 
Program:
10:00     NYVSE - ZF-Eger II
12:30     NYVSE -ZF-Eger
15:00     AQUA SE -CPVSE
17:30     Zempléni VK - AQUA SE


MVLSZ Fiú Utánpótlás Országos Bajnokság
Alapszakasz - A2- Kelet
11. forduló. 2020. márc. 08. vasárnap  
Nyíregyháza Sóstói 50 méteres uszoda

AQUA SE – HVSC

12:00 Gyerek  
13:15 Serdülő
14:30 Ifjúság

Dél-Keleti Gyerek IV. Bajnokság
Alapszakasz 4.forduló. 
2020.március. 08. vasárnap
Szeged Sportuszoda 

10:00 AQUA SE- Csongrád
13:00 AQUA SE- HVSC
 

Támogatóink

Kapcsolódó videók